Logo Swisstec
Menu Swisstec

Druga Edycja Architect@Work – Stoisko Swisstec

Aktualności   |   19 czerwca 2023

W dniach 30-31 maja 2023 roku miała miejsce druga edycja Architect@Work w Warszawie. Nie mogło na nim zabraknąć stoiska Swisstec! Co ciekawe, tegoroczne wydarzenie przyniosło spore zainteresowanie. Okazało się bowiem, że tym razem pojawiło się o 25% więcej uczestników, niż miało to miejsce podczas pierwszych targów w zeszłym roku. Czas na podsumowanie!

Architect@Work – Przebieg wydarzenia

Tegoroczne wydarzenie przywiodło całą masę architektów i projektantów, którzy licznie zebrali się na miejscu. Różnica między zeszłym rokiem w postaci 1/4 więcej osób potwierdza jedynie fakt, jak sporą siłę przebicia ma Architect@Work i że ciągle się rozwija, a inni chętnie przykładają się do tego rozwoju. Co więcej, już teraz sporo uczestników przyznało, że weźmie udział w 3 edycji wydarzenia.

Będzie miało ono miejsce 15 i 16 maja 2024 w EXPO XXI, więc trzeba na nie jeszcze nieco poczekać. Podczas targów mających miejsce w tym roku organizatorzy zdecydowali się na tak zwane stoiska w pigułce. Dzięki takiemu posunięciu odwiedzający mieli swobodę zajrzenia do każdego z nich bez pokonywania niepotrzebnych kilometrów. Obie strony były zatem zadowolone.

Według opinii wysnutych przez osoby, które miały okazję uczestniczyć w targach, cała organizacja była dopięta na ostatni guzik. Informacja zwrotna była pozytywna i napędziła organizatorów do zastosowania kolejnych innowacji na przyszłoroczną edycję. Musimy tutaj nakreślić, że na wydarzeniu pojawiło się także nasze stoisko Swisstec.

Stoisko Swisstec na Architect@Work – Nasze wrażenia

Nasza firma nie mogła nie pojawić się na tak istotnym wydarzeniu branżowym, jakim jest właśnie Architect@Work. Podczas jego trwania mieliśmy okazję porozmawiać z zainteresowanymi i opowiedzieć o tym, co mamy do zaoferowania swoim asortymentem. Ponadto otrzymaliśmy szansę na to, by zaprezentować architektom i projektantom, nowe wydanie drzwi pivotowych Axis z obustronnym panelem Vision ze spienionego aluminium.

Model, który został przez nas przedstawiony, był polakierowany proszkowo na dwa kolory – czarny oraz złoty. Na dodatek został on wyposażony w oświetlenie LED, a jego dodatkową ozdobę, która dopełniła całokształt były autorskie modele mosiężnych pochwytów. Kontakt, jaki udało nam się uzyskać podczas tych dwóch dni, jest nie do opisania. Wspólne rozmowy dotyczące naszego asortymentu są niezapominane.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim uczestnikom, którzy pojawili się na targach i dziękujemy za tak przemiłą atmosferę. Udział naszego stoiska w tegorocznym Architect@Work było czystą przyjemnością.